1. The Meg

  The Meg

  720P Türkçe Dublaj

  Bilim kurgu ve korkunun iç içe geçtiği bir yapım olan The Meg, ABD – ÇİN ortak filmidir. Sinemaseverler The Meg sayesinde oldukça iddialı bir köpekbalığı filmi göreceklerdir. Filmin görsel açıdan kaliteli olması oyunculuklarla birleşince beğeni seviyesi de oldukça artmıştır. The Meg ‘de başroller güzel yıldız Bingbing Li ve Jason Statham tarafından üstlenilmiştir.
  The Meg Direkt Full Film İzle
  Bingbing Li filmde bir sualtı uzmanını canlandırırken, Jason Statham ise başarılı bir sualtı kurtarma uzmanı olarak seyirci karşısına çıkacaktır. Jonas Taylor adındaki kurtarma uzmanı yıllar önce çıktığı bir görevde saldırıya uğramıştır. Dev bir yaratık tarafından saldırıya uğradığını raporlayan başarılı adam bu yüzden operasyonu yarıda bıraktığını belirtmiştir. Taylor’un ifadelerinin inandırıcı bulunmaması başarılı adamın görevinden uzaklaştırılması ile sonuçlanmıştır.
  The Meg Direkt Film İzle
  Taylor görevini bırakmasından sonra kendini alkole verip olanları unutmaya çalışmıştır. Aradan geçen beş yıl sonrasında ise genç adam ne yazık ki her şeyi en baştan yaşamaya mecbur kalacaktır. Çünkü Pasifik Okyanusunda keşifler yapan bir grup bilim adamı Megedalon saldırısı yüzünden okyanusun derinlerinde mahsur kalmıştır. Artık herkes dev köpekbalığının varlığı konusunda hemfikir olduğu için mürettebattın tecrübeli isim Taylor tarafından kurtarılmasına karar verilmiştir. Kurtarma operasyonuna tamam diyen Taylor ise aynı zamanda eski korkuları ile yeniden yüzleşmek zorunda kalacaktır. Üstelik Meg için bu operasyon henüz bir başlangıçtır. Çünkü tarihi dev artık günışığına çıkmak kararı almıştır.
  The Meg 5.8 / 10 959 kullanıcı oyu.
  5.8
  ( Toplamda 959 oy verildi. )

    2018   5.8   2.608

Background
15 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dikkat: Direk Film izle sitesi hiçbir film ve diziyi kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sitedeki bütün içerik video paylaşım sitelerinden embed kodları ile alınmaktadır. Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Mail Adresimiz: [email protected]
Site Haritası