1. The Family

  The Family

  720P Türkçe Dublaj

  The Family, dram türünün en iyi örneklerinden biridir. Baba ve oğul hikâyesi olarak da tanımlanabilen film seksen iki dakika uzunluğudur. Belgeselleri ile bilinen Gustavo Rondan Cordova tarafından yazılıp yönetilen film, eleştirmenlerden tam not almıştır. Üstelik The Family, Gustavo Rondan Cordova’nın ilk uzun metrajlı film denemesidir. Ayrıca ünlü yönetmen The Family ile Venezuela’nın Oscar adayı da olmuştur. İspanyolca olarak çekilen filmin başrollerinde ise Giovanni Garcia ve Reggie Reyes yer almaktadır.
  The Family Direkt Full Film İzle
  Yaşı küçük olmasına karşın etkileyici bir oyunculuk yeteneğine sahip olan Reggie Reyes, The Family sayesinde kendini göstermek ve sinemaya tanıtmak fırsatı da bulmuştur.
  The Family Direkt Film İzle
  The Family ‘de ana karakter olan Andres, oğluna iyi bir yaşan vermeye çalışan bir babayı canlandırmaktadır. Ne kadar çabalasa da yaşam şartlarının zorlaşmasından ötürü 12 yaşındaki oğluna istediği hayatı veremeyen Andres, bir belaya da bulaşmıştır. Bulaştığı iş yüzünden yaşadıkları yeri terk etmek zorunda kalan ikili, aynı zamanda hayatlarını tehlikeye de atmışlardır. 12 yaşındaki çocuk bulunduğu yerden ayrılmak istemeyerek babasına karşı çıkmaktadır. Ancak Andres işin ciddiyetinin farkına varmasını sağlayarak oğlunu arkadaşlarından koparmıştır. Çete hayatının oldukça fazla olduğu bir bölgede yer alan ikili kendilerini arayanlardan kaçmaya başlayacaklardır. Fakat maddi açıdan yaşanan zorlukları ikilinin hayatlarını daha da kötü bir duruma sokarak özelikle küçük çocuğun korunmaya çalışıldığı kaderle yüzleşmesine neden olacaktır.
  The Family 5.6 / 10 967 kullanıcı oyu.
  5.6
  ( Toplamda 967 oy verildi. )

    2017   6.6   2.332

Background
15 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dikkat: Direk Film izle sitesi hiçbir film ve diziyi kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sitedeki bütün içerik video paylaşım sitelerinden embed kodları ile alınmaktadır. Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Mail Adresimiz: [email protected]
Site Haritası