1. The Equalizer 2

  The Equalizer 2

  720P Türkçe Dublaj

  Adalet yani The Equalizer filminin devamı olan The Equalizer 2, en az ilk film kadar iddialıdır. Filmin Oscar ödüllü oyuncularından senaryosuna kadar her alanda titiz bir çalışma neticesinde beyazperdeye aktarıldığı bilinmektedir. Bunun yanı sıra aksiyon sahnelerinde kullanılan görseller ile se farkını belli eden The Equalizer 2, Robert McCall karakterinin kendi adaletini yaratmasını anlatmaktadır. The Equalizer 2 filminin yönetmenliği Antoine Fuqua tarafından yapılmıştır. Filmin senaryo ekibinde bulunan isimler ise; Michael Sloan, Richard Wenk ve Richard Lindheim şeklindedir. The Equalizer 2’de Robert McCall karakterine ilk filmde olduğu gibi yine usta aktör Denzel Washington hayat vermiştir.
  The Equalizer 2 Direkt Full Film İzle
  Robert McCall artık eskisi kadar huzurlu bir adam değildir. Adalete olan inancını giderek kaybeden yetenekli ajan, aynı zamanda ruhunda da pek çok boşluk yaratmıştır. Bu boşlukları ise gündelik işler yapmaya çalışarak gidermeye uğraşan McCall kendini yepyeni bir suç örgütünün içinde bulacaktır. Yetenekli adam için işler muhannet etmekten keyif aldığı bir eskortun kötü muamele görmesi ile değişecektir.
  The Equalizer 2 Direkt Film İzle
  Ona kötü davrananlara bir ders veren McCall aslında farklında olmadan bir meydan okuma da yapmış olmuştur. Bunun neticesinde ise McCall’ın neredeyse tek arkadaşı olan Susan Plummber bir suikasta kurban girmiştir. Robet McCall için artık hayatını kaybeden arkadaşının intikamını alarak adaleti yeniden sağlamaktan başka görünen herhangi bir yol bulunmamaktadır.
  The Equalizer 2 5.5 / 10 5153 kullanıcı oyu.
  5.5
  ( Toplamda 5153 oy verildi. )

    2018   7.1   26.554

Background
15 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dikkat: Direk Film izle sitesi hiçbir film ve diziyi kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sitedeki bütün içerik video paylaşım sitelerinden embed kodları ile alınmaktadır. Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Mail Adresimiz: [email protected]
Site Haritası